Jestem człowiekiem zajawką.
Dlaczego zajawką?
Nie potrafię się angażować nic z własnej woli przez dłuższy czas.
Wcześniej uznawałam to za jedną z moich wad.
Teraz nie wiem jakie ma to znaczenie.
Jednak dziś nie będzie o minusach.
Kiedyś powiedziałoby się, że mam słomiany zapał do wszystkiego.
Ale dzięki temu poznaje wiele nowych rzeczy.
Wiele nowych miejsc i osób.
Wiele nowych miejsc i osób.
Jak wiele? Wciąż za mało.
Zawsze chciałam zacząć pisać bloga. Tak na poważnie.
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Z.
mrs. Z.