wtorek, 7 lutego 2017

człowiek zajawka, czyli kilka słów o sobie.

Jestem człowiekiem zajawką. 
Dlaczego zajawką?
Nie potrafię się angażować nic z własnej woli przez dłuższy czas.
Wcześniej uznawałam to za jedną z moich wad.
Teraz nie wiem jakie ma to znaczenie.

Jednak dziś nie będzie o minusach.

Kiedyś powiedziałoby się, że mam słomiany zapał do wszystkiego.
Ale dzięki temu poznaje wiele nowych rzeczy.
Wiele nowych miejsc i osób.
Jak wiele? Wciąż za mało.

Zawsze chciałam zacząć pisać bloga. Tak na poważnie.
 Zobaczymy co z tego wyniknie.

Z.
mrs. Z.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz